Kontakt

Du är välkommen att kontakta oss genom olika kontaktvägar. Nedan finner du kontaktuppgifter till huvudkontoret och växeln som kan hjälpa dig vidare med ditt ärende. Du är även välkommen att ta en direkt kontakt med någon av våra kvalificerade medarbetare för att få hjälp med ditt ärende.

Besöks adress

Betongvägen 11
653 50 Karlstad

Postadress

Box 8026
650 08 Karlstad

Organisations nr

556338-3313

 

Fakturaadress

faktura@utabkarlstad.se

 

Kontaktpersoner

  UTAB
Marina Blomqvist Miljösamordnare marina.blomqvist@utabkarlstad.se 070-334 25 62
Peter Hjalmarsson Affärsområdeschef Entreprenad peter.hjalmarsson@kewab.se 070-348 47 64
Göran Karlsson Transportledare avfall (Flak & containers) goran.karlsson@utabkarlstad.se 070-520 45 54
Patric Wallqvist Transport patric.wallqvist@utabkarlstad.se 070-331 10 14
Christian Eriksson Slam och spol christian.eriksson@utabkarlstad.se 072-450 61 00
Slam och Spol     054-10 14 20
Per Andersson Spol och rörarbete per.andersson@utabkarlstad.se 070-339 86 41
Monica Sätherberg Slamsugning monica@utabkarlstad.se 0565-31 001
Anders Karlsson Kewab Rental maskinuthyrning anders.karlsson@kewabrental.se 070-312 38 75
Lennart Karlsson Transport lennart.karlsson@utabkarlstad.se 070-331 02 58
Mikael Larsson VD mikael.larsson@utabkarlstad.se 070-535 06 50
Daniel Lind Anlägg. maskiner daniel.lind@utabkarlstad.se 070-331 09 15
Wille Johansson Entreprenad wille.johansson@utabkarlstad.se 070-334 51 43
Henrick Molteberg Transportledare FNI henrick.molteberg@utabkarlstad.se 070-407 94 91
  Ledning och administration
Inga-lill Kjellberg Administration/Personal ingalill.kjellberg@utabkarlstad.se 054-86 64 20
Annica Bengtsson Administration annica.bengtsson@utabkarlstad.se 054-86 64 20
Thea Pisoni Sundahl Administration Tjänstledig 054-86 64 20
Karin Löfgren Kvalitet och Miljö karin.lofgren@utabkarlstad.se 076-11 78 254
  Karlskoga
Mikael Hedegård Transport/maskin mikael.hedegard@utabkarlstad.se 070-239 02 57
  Torsby
Bengt Berglund Transport/maskin bengt.berglund@utabkarlstad.se 070-514 23 44

Kontakta oss